Kompetencje

  • Certyfikacja BHP
  • Szkolenia
  • Ochrona Środowiska
  • Ochrona P.Poż
  • Inspekcja Pracy

Firma TAURUS działa od 2002 r. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalistów z wysokimi kwalifikacjami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne i merytoryczne szkolenia, odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb każdej firmy. W doskonały sposób rozwiązujemy problemy dużych przedsiębiorstw jak i mniejszych firm.

Stawiając na bezpieczne warunki pracy z firmą TAURUS stawiacie Państwo na bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników oraz bezpieczeństwo finansowe i ciągłość pracy Waszej Firmy.

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Szkolenia organizujemy w siedzibie klienta lub salach wykładowych zlokalizowanych blisko siedziby lub oddziału Klienta  – obsługujemy firmy na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego. Szkolenia prowadzimy w formie tradycyjnej, instruktażu, seminarium szkoleniowego oraz kursów BHP.

Dbamy o to, aby współpraca przebiegała w miłej atmosferze, a nasze działania odciążały Państwa od zbędnych formalności i dodatkowych obowiązków.

 

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Współpraca z Klientami opiera się na uczciwości, rzetelności i zaufaniu. Profesjonalna obsługa BHP oraz rzetelnie przeprowadzone szkolenia z tego zakresu wpływają pozytywnie na wydajność pracy pracowników, zabezpieczając przy tym pracodawców przed odpowiedzialnością za ewentualne naruszenia oraz przed koniecznością wypłaty odszkodowań za zaistniałe wypadki przy pracy.

Prostota podejścia

Współpracując z Klientami szukamy rozwiązań dających efekty bez nadmiernej komplikacji procesów i bez zakłócania działalności operacyjnej Klientów.

Kompleksowe rozwiązania

Nasi klienci najczęściej wybierają kompleksowe prowadzenie ich spraw w zakresie BHP, p.poż i ochrony środowiska. Takie podejście zapewnia im czas na zajęcie się własnym biznesem i pewność, że oni i ich pracownicy pracują bezpiecznie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Doświadczenie

Zatrudnieni przez nas specjaliści i inspektorzy to osoby o bardzo bogatym, kilkunastoletnim  doświadczeniu w przemyśle, produkcji, usługach, budownictwie, oświacie i handlu, będący w stanie doradzić Klientom i wykorzystać swoją wiedzę w każdej branży.

Klienci

Nasi specjaliści realizowali usługi dla takich firm jak: NCC Polska, Strabag Południe, Ocynkownia Śląsk, Magbud, Kromiss Bis, Europoles Kromiss, LMS, Murbet Jaworzno, Wikos, Handrem, Mega Pizaza, GS Samopomoc Chłopska Jaworzno, Remex-Hut, Biuro Turystyczne Relax, ASB Palka, Telemic, Cukiernia Linda, Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie, Hutremex i wiele innych .

Pracujemy zgodnie z prostym procesem

Proces obsługi Klienta jest prosty i uczciwy, a składa się z trzech kluczowych elementów.

Ocena wymagań

Ocena wymagań

Analiza zakresu działania Klienta, występujących zagrożeń, obowiązków i potrzeb w zakresie BHP, P.Poż. i Ochrony Środowiska oraz możliwych modeli współpracy.

Uzgodnienie zakresu

Uzgodnienie zakresu

Przedstawienie zakresu proponowanych działań, wynikających z profilu Klienta, oceny stanu zagrożeń i spełniania wymagań niezbędnych do działania w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Dostarczenie usługi

Dostarczenie usługi

Realizacja uzgodnionego z Klientem zakresu usług mającego na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i pracodawcy, w wybranym przez Klienta modelu współpracy.

START